O kapele

Nadlimity (ex Infinity), mladá pražská kapela hrající podmanivý pop-rock s chytlavými melodiemi, charakteristickými kytarovými sóly a osobitými českými texty. Autorem většiny písní je frontman kapely, Jan Kundrát. Kapela Nadlimity vznikla 20. 2. 2016 ve zkušebně v pražských Vršovicích a již tři měsíce nato odehrála svůj první koncert v klubu Mandragora na Vinohradech. Následovaly roky poměrně intenzivního koncertování v dalších klubech, na venkovních i vnitřních akcích, soutěžích i menších festivalech či v pražském sále Lucerna, kde kapela zahrála na maturitním plese Gymnázia Opatov. V současné době Nadlimity hrají v sestavě Jan Kundrát, Tomáš Šulc, Petr Kuděj, Michal Lipert a Josef Kovařík.

Po množství demo nahrávek, které kapela nahrála v prvních letech své existence, vydala v roce 2021 svůj první oficiální singl s videoklipem 3D, který téhož roku následoval vánoční singl a videoklip Jedinej dárek. Roku 2022 kapela vydala další dva singly s videoklipy, Ve tmě veď mě a Covide, čau! a během podzimu začíná nahrávat své debutové album. Kromě velkého množství koncertů napříč republikou se kapela letos zúčastnila největší české soutěže v živém hraní Skutečná liga, v níž ve finále, které proběhlo 20. listopadu 2022 v KD Kladno, obsadila druhé místo.

Poslouchej hudbu na Spotify, koukej na videa na YouTube a sleduj okamžiky ze života kapely na InstagramuFacebooku nebo TikToku!

Promo fotky a další informace o kapele najdete zde.